50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Milión detí sa modlí ruženec.

Dňa 18 októbra, 2021, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Pápežská nadácia ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi 18. októbra opäť pozýva farnosti, materské školy, školy aj rodiny, aby sa zapojili do modlitbovej iniciatívy Milión detí sa modlí ruženec. Jej cieľom je modliť sa za mier a jednotu vo svete a – ako vysvetľuje kardinál Mauro Piacenza, prezident ACN – povzbudiť deti, aby v ťažkých časoch dôverovali Bohu a našli v ňom oporu a stálosť.

Žiaci našej školy sa dnes – 18. októbra opäť zapojili do celosvetovej akcie „MILIÓN DETÍ SA MODLÍ RUŽENEC“. Spolu s deťmi z celého sveta obetovali modlitbu ruženca za jednotu a mier vo svete. Tento rok sa obzvlášť modlili aj za ukončenie pandémie koronavírusu. V mnohých krajinách ľudia trpia hladom, sú zasiahnutí vojnou, prenasledovaní a postihnutí prírodnými katastrofami. Tieto situácie sú veľmi náročné a my ľudia ich sami nezvládneme. Veríme, že v týchto situáciách nám pomôže Boh a  že aj modlitba  našich detí prinesie požehnanie celému svetu.

 

Foto si môžete pozrieť TU

Spracoval: Mgr. Nemčíková, Ľ; Mgr. Vallušová, D