50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Medzinárodný deň detí

Dňa 8 júna, 2023, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Medzinárodný deň detí

Viete, v ktorom okrese na Slovensku žije najviac detí vo veku do 14 rokov? Podľa štatistiky k 1. júnu 2023 je to v okrese Sabinov. Konkrétne v ZŠ Jarovnice 192 je ich spolu až 1175.  Práve pre ne bol 2. jún u nás v škole deň plný hier, smiechu, radosti a sladkostí. Už ráno našich žiakov pozdravilo usmievavé slniečko a spolu s učiteľmi začalo na ihrisku súťaženie medzi triedami v rôznych disciplínach – chodenie v plutvách s loptičkou na lyžičke nebolo vôbec ľahké, alebo skákanie kamarátov  vo dvojiciach so zaviazanou nohou, skákanie do diaľky či  súťaženie vo vreciach dalo deťom tiež zabrať. A prekvapenie na záver – hasičské auto a hasiči „ v akcii“! Deti výskali od radosti. Tento zaujímavý deň si budú určite všetci dlho pamätať!  Za organizáciu ďakujeme p. uč. S. Jackovej a jej realizačnému tímu.