50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Majstrovstvá Slovenska v malom futbale

Dňa 30 mája, 2019, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Naším žiakom sa podarilo postúpiť na Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa budú konať 17. 6. 2019 v Bratislave. Družstvo Jarovnice „B“ skončilo na 3. mieste. Družstvo na súťaž pripravil Mgr. Rastislav Kravec

DRŽME IM PLALCE.   JAROVNICE DO TOHO!!!

Hlavný organizátor detskej súťaže v malom futbale v Prešove Dominik Jakubkovič skonštatoval:

 „Veľkým prekvapením sú pre mňa žiaci zo ZŠ Jarovnice, ktorí do ligy vbehli ako veľká voda a zaslúžene ani raz neprehrali. Svojou skromnosťou a pokorou, ako navonok pôsobili, môžu byť príkladom  aj pre žiakov z iných škôl. V  prejave týchto žiakov bol badateľný rukopis ich telocvikára, ktorý tam odvádza skvelú prácu,…

Celý článok si môžete prečítať  TU

Fotografie z turnaja  TU

Článok spracoval: Mgr. Kravec, R; Mgr. Šimko, P

Fotografie upravil: Mgr. Šimko, P