50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Lyžiarsky výcvik 2022

Dňa 31 marca, 2022, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Po tvrdej korčuliarskej príprave na sabinovskom zimnom štadióne sa naši deviataci dočkali aj naozajstnej lyžovačky v prekrásnom prostredí  Belianskych Tatier. Svoje prvé lyžiarske schopnosti a zručnosti objavovali celých päť dní nielen na miernom kopčeku v Monkovej doline pred chatou Magura, ale aj na strmých zjazdovkách  Bachledovej doliny. O tom, že športové zážitky neboli jediné, Vás presvedčia aj fotografie a videá z nádherne prežitých chvíľ, ktoré k lyžiarskemu výcviku neodmysliteľne patria.

Srdečné poďakovanie od deviatakov patrí všetkým dospelým, ktorí pomáhali pri organizácii i samotnom priebehu lyžiarskeho výcviku. (p.u. Kravec, Jakubkovič, Ferjaková)

Pozrite si foto

Pozrite si video 1

Pozrite si video 2

  • Článok spracoval: Mgr. Šimko, P
  • Fotografie upravil: Mgr. Šimko, P
  • Video súbor 1 : Mgr. Šimko, P
  • Video súbor 2 : as. Kaleja, P