50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Detská liga v malom futbale

Dňa 19 novembra, 2019, Vytvoril , V kategórii Novinky,

15.11.2019 sa druhého kola detskej ligy v malom futbale zúčastnili aj naši žiaci – futbalisti. Viedlo sa im vynikajúco: v kategórii U13 vyhrali všetkých 6 zápasov. Na multifunkčnom ihrisku ZŠ Lesníckej v Prešove postupne porazili Katolícku školu sv. Mikuláša, úradujúceho majstra Slovenska v tejto kategórii – ZŠ Šmeralovu a lídra tabuľky po 1. kole – ZŠ Bajkalsku, domáce družstvo ZŠ Lesnícku, ZŠ Šrobárovu a napokon aj zmiešané družstvo chlapcov a dievčat ZŠ Lesníckej.

Najlepším strelcom v týchto majstrovstvách Slovenska sa stal náš žiak, na ktorého sme patrične pyšní – KAROL PEŠTA.

Družstvo pripravuje a trénuje p. u. Mgr. Rastislav Kravec a asistent trénera Mgr. Dominik Jakubkovič.

Tešíme sa z vašich futbalových úspechov a držíme palce  aj 25.11.2019 v U15.

Článok spracoval: Mgr. Jakubkovič, D; Mgr. Horváthová, M