50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Týždeň za odmenu 2022

Dňa 12 júna, 2022, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Každý je rád odmenený.  Tento týždeň za odmenu patril najlepším deťom v škole. A čo znamená najlepší?  Veď deti nie sú zlé. Sú len neposedné, drzé, roztržité, nepozorné, lenivé… Určite každý nájde na sebe aj nejakú z týchto ľudských vlastností. My sme ale hľadali usilovné, šikovné, milé, deti s výborným prospechom, správaním a dochádzkou. Našli sme a odmenili z každej triedy jedného najlepšieho a druhého najlepšieho, ktorý za prvým zaostáva len o stotinu sekundy. Nezabúdajte, že na budúci rok má zase každý šancu byť najlepší. Tento rok už mal svojich víťazov a odmenou bola: turistika, návšteva kaštieľa v Betliari a jaskyne Domica, tvorivé dielne  – výroba náramkov a maľované tričká, dopoludnie v Prešove a záverečná grilovačka-špekovačka. Bolo to super!

Fotografie si prezrite kliknutím na vyznačený text v článku.

Článok spracoval: Mgr. Kropuchová, G; Mgr. Šimko, P