50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Florbalový turnaj 2022

Dňa 24 júna, 2022, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Dňa 17.06.2022 sa na našej škole uskutočnil florbalový turnaj žiakov 6. a 7. ročníkov so susednou ZŠ s MŠ Jarovnice 464. Počas celého turnaja sa niesla skvelá atmosféra. Náš tím odohral tri zápasy, v ktorých bojoval do poslednej sekundy. Prvý zápas sme vyhrali 13:7, druhý prehrali 9:7, pri skúške druhého brankára, a tretí vyhrali 14:4. Všetky zápasy sa hrali v duchu fair play. Počas všetých zápasov a prestávok nám hrala príjemná motivačná hudba, ktorá vyčarila veľa úsmevov hráčom a trénerom. Cez prestávky sa hráči mohli občerstviť čerstvým ovocím a nápojom. Dúfame, že sa na takejto akcii stretneme aj budúci školský rok.

Pozrite si video

Článok spracoval: Mgr. Ceperko, M

Úprava: Mgr. Šimko, P