50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Hviezdoslavov Kubín 2019 2. stupeň

Dňa 13 marca, 2019, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Hviezdoslavov Kubín je najstaršia postupová súťaž a prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, ktorá formuje a vytvára kultúru slovenského národa. Tí najlepší súťažia až na celoštátnom kole. My zatiaľ na školskom, ktoré sa uskutočnilo 7. 3. 2019. Naši víťazi postupujú do okresného kola v Sabinove 26.3.2019. Základnú školu Jarovnice 192 budú zastupovať Martin Kukurica z V. C a Natália Kalejová z IX. B. Držíme vám palce!

VÝSLEDKY RECITAČNEJ SÚŤAŽE HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

I. Kategória

  • 1. miesto Martin Kukurica /5.C/
  • 2. miesto Klára Kalejová /6.A/
  • 3. miesto Zuzana Džurmanová /5.A/
  • 4. miesto Adriana Bolvanová /5.D/

II. Kategória

  • 1. miesto Natália Kalejová /9.B/
  • 2. miesto Irena Popušová Giňová /7.D/

Dodatočne ocenení žiaci:

  • Daniela Lacková /6.C/
  • Dominik Majkut /6.A/

Článok spracovala: Mgr. Horváthová, M

Fotografie upravil: Mgr. Šimko, P

Pozrite si fotografie.