50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Florbalový a futsalový turnaj

Dňa 25 apríla, 2023, Vytvoril , V kategórii Novinky,

Florbal

8.2.2023 sa naši žiaci 7. a 8. ročníkov zúčastnili florbalového turnaja v športovej hale v Sabinove. Pri veľmi kvalitnom obsadení žiakov sabinovských zakladných škôl, ktorí sa venujú tomuto čoraz viac obľubenému športu pravidelne, si naši žiaci zmerali sily aj s ligovými hráčmi dorastu. A musím sa priznať, bol som milo prekvapený, že im stíhali vo všetkých herných činnostiach. Bol to turnaj plný emócií, plných radosti. Dúfam, že sa takýchto turnajov zúčastníme viackrát, aby mali žiaci plno športových zážitkov.

https://www.youtube.com/watch?v=d3IoDPA4o8kHYPERLINK „https://www.youtube.com/watch?v=d3IoDPA4o8k&t=15s“&HYPERLINK „https://www.youtube.com/watch?v=d3IoDPA4o8k&t=15s“t=15s

Futsal

9.2.2023, hneď na druhý deň, sa opäť naši žiaci 7. a 8. ročníkov zúčastnili futsalového turnaja priateľstva. Turnaj sa odohrával v športovej hale v Sabinove. Pri skvelej atmosfére v hľadisku sa naši umiestnili na 3. mieste s krásnymi dvomi pohármi. Ten druhý získal Peter Ferko z nášho mužstva za najlepšieho hráča na turnaji so 7 gólmi. Bola to skvelá akcia a chlapci si to naozaj užili. Tešíme sa na ďalšie súťaže a pozvánky nielen do Sabinova.

Článok spracoval: Mgr. Ceperko, M.

https://www.youtube.com/watch?v=zRFNhQseZro