50. výročie školy

 

 

 

Výtvarné aktivity

 

 

 

Celé Slovensko číta deťom

Dňa 16 decembra, 2021, Vytvoril , V kategórii Novinky,Uncategorized,

V našej škole sa snažíme prehlbovať komunikáciu medzi žiakmi a učiteľmi nielen na vyučovacích hodinách, ale aj pri čítaní kníh rôzneho charakteru.
Zapojili sme sa do projektu „Celé Slovensko číta deťom“, ale kvôli pandemickým opatreniam sa projektu zúčastnili len učitelia školy, ktorí prečítali deťom rozprávku z pera H.CH. Andersena. Siahli sme po klasike, ktorou sú Cisárove nové šaty.

Rozprávku prečítali pani učiteľky a učitelia: M. Horváthová, G. Bajová, S. Jacková, K. Kollárová, G. Kropuchová, L. Lešková, N. Kalejová, R. Kravec, M. Kropuch, D. Uhriňák. V neposlednom rade vďaka patrí asistentovi M. Kalejovi Januvovi, ktorý sa postaral o videozáznam.

Videozáznam si môžete pozrieť TU

Spracoval: Mgr. Švec, M; Mgr. Kropuch, M; Mgr. Šimko